13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,1-2,5 м

Глибина

Композитний басейн Байкал

Найглибший скловолоконний басейн в Україні, єдина у своєму роді чаша, що підходить для безпечних стрибків у воду, встановлення трамплінів та водних атракціонів. Крім того Байкал має 4 зони підводних диванів для релаксу та спокійного відпочинку, а також дитячу зону до 1 метра завглибшки.

від 21000 у.о.

13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,1-2,5 м

Глибина

Оберіть колір басейну

MaxGuard

Серия MaxGuard - это гели повышенной прочности, устойчивые к воздействию ультрафиолета и механическим повреждениям. Гели обладают ровным цветом, глянцевой текстурой и максимальной плотностью. Это самая свежая разработка компании Eshland – ведущего американского производителя полиэфирных смол и гелькоутов. Базовый цвет чаш бассейнов белый, изменение цвета в рамках линейки MaxGuard можно уточнить у менеджеров компании.

Cobalt

Tourmaline

Oceanwave opal

Whaterfall blue

Галерея басейнів

Композитні басейни є найпопулярнішим варіантом як швидко і високоякісно організувати повноцінне міні водоймище в будинку або біля нього. Композитні басейни компанії Водний світ ідеально підходять для дачі та будинку, оскільки у нас найбільший вибір розмірів, чаші завжди є в наявності, а час на монтаж зведено до 5-7 днів.

Вартість басейну “під ключ” включає весь необхідний перелік робіт та матеріалів від доставки басейну на ділянку до запуску в експлуатацію.

Композитні басейни під ключ користуються популярністю, адже це чудовий шанс замовити в одній компанії все необхідне, включаючи установку та отримати ідеальний для себе басейн. Ви можете вибрати з різноманітності моделей, а одним із найбільших і габаритних є басейн Байкал. Композитний басейн купити нескладно, достатньо звернутися на сайт або в офіс компанії.

Компанія пропонує повну комплектацію та встановлення басейну Байкал під ключ, тут ви знайдете спеціальні системи фільтрації, зустрічну течію, систему підігріву води, підсвічування, безхлорну дезінфекцію, при цьому всі матеріали для роботи будуть включені у вартість

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Согласие на обработку данных

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа