Приямок під обладнення

Главная / Приямок для обладнання

Розташовувати обладнання, яке необхідно для роботи плавального басейну, слід на відстані до понад 8 метрів від чаші. Для цього підійде будь-яке приміщення на розсуд замовника. Головні вимоги: зручний доступ для обслуговування та вентиляція.

Для апаратної кімнати підійде підземне, так і наземне приміщення або навіть майданчик під навісом. Можна використовувати частину будь-якого господарського приміщення або підвалу, але якщо такого немає, відмінним рішенням стане встановлення приямки для обладнан

Такі приямки виготовляються на нашому виробництві та відмінно підходять під габаритні розміри обладнання. Розміри приямка складають 1,20 х 1,30 х 1,20 м. Готовий приямок прикривається захисною кришкою, всередині є сходинка для зручного доступу та встановлення насосного обладнання вище за рівень підлоги.

У готового приямка також є цілий ряд переваг перед приямком з цегли, бетону або колодязними кільцями. Це готові фабричні вироби, які не потрібно будувати, для доступу всередину не потрібно пробиратися люком, всі необхідні отвори для комунікацій вже впаяні на виробництві.

Как нас найти

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

    Согласие на обработку данных

    Согласие на обработку данных

    Ваша заявка отправлена

    ожидайте ответа в течении 1 часа