Фото: Композитний басейн Комо 10

9,26 м

Довжина

3,70 м

Ширина

1,50 м

Глибина

Композитний басейн Комо 10

Скловолоконний басейн Комо 10 - перлина нашого модельного ряду. Її сучасний дизайн, ергономіка і лаконічність не залишає байдужими найвимогливіших клієнтів. Продумане поєднання розмірів, зручні сходи, оптимальна глибина, економічне обслуговування - найочевидніші, далеко не всі переваги чаші Комо 10.

від 16800 у.о.

9,26 м

Довжина

3,70 м

Ширина

1,50 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Композитна чаша – басейн довговічний і зносостійкий. Зроблений зі скловолокна і поліефірних смол, він легко переживає до -50С взимку і +50 влітку, не боїться грунтових вод і складних грунтів, легко обслуговується, його термін служби не обмежений.
При великій різноманітності матеріалів, з яких виготовляються басейни, вибір насправді дуже обмежений, адже інші матеріали – це завжди компромісне рішення. У дизайні і експлуатаційних характеристиках композитним чашам немає рівних.

Головна особливість чаші басейну Комо 10 навіть від своїх “молодших братів” Комо 8 і Комо 6 в тому, що цю чашу можна встановлювати з переливної або скіммерній системою фільтрації.

Встановити і запустити такий басейн можна за кілька днів не володіючи специфічними будівельними знаннями, змонтувати та запустити композитний бассейн можно самостійно або під керівництвом шефмайстра. Це особливо важливо у віддалених куточках країни, куди складно доїхати будівельній техніці. Купити басейн зі скловолокна можна в будь-якому місті України, звернувшись до центрального офісу компанії або до регіонального ділера.

 

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа