Фото: Композитний басейн “Купель”

2,30 м

Довжина

2,80 м

Ширина

1,80 м

Глибина

Композитний басейн “Купель”

Басейн "Купель" - це готове рішення для сауни чи лазні від компанії "Водний світ". Чаша класичної прямокутної форми з нішою під сходи. Глибина чаші 1,80м, цього цілком достатньо, щоб із задоволенням поринути у прохолодну воду після парної. Басейн може працювати навіть у суворі морози, за умови що буде підключений мінімальний підігрів води.

від 3000 у.о.

2,30 м

Довжина

2,80 м

Ширина

1,80 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Придбати басейн «Купель» – означає отримати екологічно чистий, довговічний виріб з високим рівнем надійності, актуальний як на вулиці, так і в приміщенні незалежно від сезону. Завдяки морозостійкому покриттю, така чаша принесе задоволення поціновувачам крижаної купелі після лазні. Крім цього, невеликі габарити (2,30 * 2,80 м) дозволять встановити цей басейн усередині невеликого приміщення чи у внутрішньому дворі.

Гарантія тривалої експлуатації

«Купель» виконана з високоякісних та довговічних матеріалів. Заводська гарантія від виробника становить 50 років. Композитна чаша не піддається корозії, а внутрішнє покриття зберігає свої первісні характеристики та зовнішній вигляд протягом десятиліть.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа