Фото: Композитний басейн Байкал

13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,1-2,5 м

Глибина

Композитний басейн Байкал

Найглибший скловолоконний басейн в Україні, єдина у своєму роді чаша, що підходить для безпечних стрибків у воду, встановлення трамплінів та водних атракціонів. Крім того Байкал має 4 зони підводних диванів для релаксу та спокійного відпочинку, а також дитячу зону до 1 метра завглибшки.

від 25000 у.о.

13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,1-2,5 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Композитні басейни є найпопулярнішим варіантом як швидко і високоякісно організувати повноцінне міні водоймище в будинку або біля нього. Композитні басейни компанії Водний світ ідеально підходять для дачі та будинку, оскільки у нас найбільший вибір розмірів, чаші завжди є в наявності, а час на монтаж зведено до 5-7 днів.

Вартість басейну “під ключ” включає весь необхідний перелік робіт та матеріалів від доставки басейну на ділянку до запуску в експлуатацію.

Композитні басейни під ключ користуються популярністю, адже це чудовий шанс замовити в одній компанії все необхідне, включаючи установку та отримати ідеальний для себе басейн. Ви можете вибрати з різноманітності моделей, а одним із найбільших і габаритних є басейн Байкал. Композитний басейн купити нескладно, достатньо звернутися на сайт або в офіс компанії.

Компанія пропонує повну комплектацію та встановлення басейну Байкал під ключ, тут ви знайдете спеціальні системи фільтрації, зустрічну течію, систему підігріву води, підсвічування, безхлорну дезінфекцію, при цьому всі матеріали для роботи будуть включені у вартість

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа