Фото: Композитний басейн “Монте-Карло”

13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,0-2,1 м

Глибина

Композитний басейн “Монте-Карло”

Стаціонарний басейн - мрія багатьох, особливо влітку в спеку, коли водоймище не тільки прикрасить собою ділянку, але й освіжить, зміцнить здоров'я, збере навколо себе друзів та рідних. Одним із найшвидших та якісних варіантів буде скловолоконний готовий басейн. Один з найбільшіх - модель "Монте-Карло"

від 30000 у.о.

13,00 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,0-2,1 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Басейн швидко та якісно

Технологія монтажу

Чаша басейну виготовляється на заводі зі скломату та поліефірних смол; приїжджає готова до монтажу; встановлюється за кілька днів і можна купатись. Установка такого басейну проходить у кілька етапів:

 • Виймання ґрунту згідно лекала та підготовка щебеневої основи під басейн
 • Доставка чаші та встановлення в підготовлений котлован
 • Монтаж закладних на чаші з розведенням труб у котловані та дільницею
 • Обсипання річковим піском
 • Бетонування пляжної зони
 • Монтаж зовнішнього обладнання в апаратній кімнаті чи приямці
 • Підготовка води та запуск басейну в експлуатацію

Весь процес встановлення займає від 4 до 10 днів. Найдовшим у встановленні басейну є заповнення чаші водою, оскільки об’єм від 10 до 100 кубів потягне не кожна свердловина. Але однією з багатьох переваг скловолоконного басейну вважається простота обслуговування та підтримка високої якості води. Якось набравши воду, вам практично не потрібно її міняти. Навіть у зимовий період чаша стоятиме з водою, а з приходом весни залишиться лише запустити фільтрацію та підготувати воду для купання. У басейнах наземних, збірних та надувних продавці часто пропонують купити додаткові префільтри на воду, у бетонній чаші воду доведеться міняти мінімум раз на сезон, у скловолоконній чаші це не знадобиться, оскільки відполірована поверхня не дає можливість розмножуватися водоростям та мікроорганізмам.

Вартість композитного басейну

Звичайно, ціна завжди відіграє важливе значення, особливо, враховуючи нескінченну низку економічних і соціальних потрясінь, але якість не буває дешевою і щоб басейн служив довго і без проблем, зроблений він повинен бути на совість, а вартість буде відповідною. Але якщо купити не басейн, а довгострокову інвестицію у здоров’я та якість життя, то замовити найкраще саме композитний басейн.

Якщо місце встановлення басейну – дача, басейн буде експлуатуватися тільки в літній період та обмеженою кількістю людей, можна встановити невелику чашу з найпростішим набором обладнання, яке коштуватиме недорого.

Важливим фактором, який потрібно враховувати при покупці – вартість і складність обслуговування, адже купуючи одного разу басейн не багато хто думає про те, як з цим басейном поводитися наступні роки експлуатації. Скловолоконний басейн має абсолютно гладкі та безшовні стінки, тому обслуговувати його набагато простіше і дешевше, ніж басейни з бетону, обшиті плиткою або лайнером.

Виробник композитних басейнів «Водний світ» може за лічені дні виготовити чашу, привезти на ділянку та змонтувати. Виробництво знаходиться недалеко від міста Київ і завжди відкрите для охочих дізнатися:

 • що таке скловолокно,
 • як виробляються чаші, вся технологія відпрацюємо роками і бере свій початок у середині 50-х років у США, де було зроблено перший басейн за безшовною композитною технологією,
 • чому на чашу зроблену якісно, ​​можна дати гарантію 50 років,
 • оглянути весь асортимент компанії, який набагато більший, ніж у інших виробників.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа