Главная / Продаються виставкові зразки за вигідною ціною

Зима для композитного басейну

Холодна пора року є справді складним випробуванням для розташованого на вулиці басейну. Це пов’язано не тільки з замерзлої в басейні води, а й у промерзанні ґрунту, а з ним і труб навколо басейну. Крім того, існує поняття «зимового пучення грунту», при якому в процесі замерзання води, грунт, поступово розширюючись, починає тиснути на стінки самого басейну.

З настанням перших морозів ви можете спостерігати поступове промерзання води, чи це небезпечно для басейну? Ні, композитний басейн не боїться зими, якщо заздалегідь проведено всі підготовчі роботи. Отже, за порядком.
Підготувати басейн до зими легко самостійно, користуючись інструкцією до обладнання. В інструкції процес описаний максимально детально, тому зупинимося тільки на основних моментах. Якщо вільної пари годинника немає, краще не відкладати процес у далеку скриньку і не чекати перших серйозних морозів, а звернутися до послуг сервісного центру.

 •  Приспустити воду нижче за рівень форсунок
 • Продуть труби для видалення залишків води
 • Встановити заглушки на форсунки
 • Зняти підводний прожектор та перемістити його на пляжну зону
 • Зняти насос та спустити воду з обладнання
 •  

  pool

  Рекордсмен зі скловолокна – чаші до 50 метрів завдовжки

  Цей басейн був вигаданий з метою створення альтернативи бетонної «плавальної доріжки», призначеної для громадського та приватного використання. До конструкційного складу басейну входять окремі сегменти, ширина яких дорівнює 5 метрам, а довжина – трьом. Торцеві (замикаючі) сегменти можуть бути вертикальними або оснащені сходами. Вперше в Україні пропонують унікальні скловолоконні басейни, довжина яких може налічувати до 50 метрів!

   

   

  pool

  Композитні басейни компаніі «Водний світ басейни»

  Стаціонарний басейн – мрія багатьох, особливо влітку в спеку, коли водоймище не тільки прикрасить собою ділянку, але й освіжить, зміцнить здоров’я, збере навколо себе друзів і рідних. Одним із найшвидших і якісних варіантів буде скловолоконний готовий басейн. Чаша басейну виготовляється на заводі зі скломату та поліефірних смол; приїжджає готова до монтажу; встановлюється за кілька днів і можна купатись.
  Установка такого басейну проходить у кілька етапів:
  Виймання ґрунту по лекалу та підготовка щебеневої основи під басейн
  Доставка чаші та встановлення в підготовлений котлован
  Монтаж закладних на чаші з розведенням труб у котловані та дільницею
  Обсипання річковим піском
  Бетонування пляжної зони
  Монтаж зовнішнього обладнання в апаратній кімнаті чи приямці
  Підготовка води та запуск басейну в експлуатацію
  Весь процес встановлення займає від 4 до 10 днів. Найдовшим у встановленні басейну є заповнення чаші водою, оскільки об’єм від 10 до 100 кубів потягне не кожна свердловина. Але однією з багатьох переваг скловолоконного басейну вважається простота обслуговування та підтримка високої якості води. Якось набравши воду, вам практично не потрібно її міняти. Навіть у зимовий період чаша стоятиме з водою, а з приходом весни залишиться лише запустити фільтрацію та підготувати воду для купання. У басейнах наземних, збірних та надувних продавці часто пропонують купити додаткові префільтри на воду, у бетонній чаші воду доведеться міняти мінімум раз на сезон, у скловолоконній чаші це не знадобиться, оскільки відполірована поверхня не дає можливість розмножуватися водоростям та мікроорганізмам.
  Звичайно, ціна завжди відіграє важливе значення, особливо, враховуючи нескінченну низку економічних і соціальних потрясінь, але якість не буває дешевою і щоб басейн служив довго і без проблем, зроблений він повинен бути на совість, а вартість буде відповідною. Але якщо купити не басейн, а довгострокову інвестицію у здоров’я та якість життя, то замовити найкраще саме композитний басейн.
  Якщо місце встановлення басейну – дача, басейн буде експлуатуватися тільки в літній період та обмеженою кількістю людей, можна встановити невелику чашу з найпростішим набором обладнання, яке коштуватиме недорого.
  Важливим фактором, який потрібно враховувати при покупці – вартість і складність обслуговування, адже купуючи одного разу басейн не багато хто думає про те, як з цим басейном поводитися наступні роки експлуатації. Скловолоконний басейн має абсолютно гладкі і безшовні стінки, тому обслуговувати його набагато простіше і дешевше, ніж басейни з бетону, обшиті плиткою або лайнером.
  Виробник композитних басейнів «Водний світ» може за лічені дні виготовити чашу, привезти на ділянку та змонтувати. Виробництво знаходиться недалеко від міста Київ і завжди відкрите для охочих дізнатися:
  ⁃ що таке скловолокно,
  ⁃ як виробляються чаші, вся технологія відпрацюємо роками і бере свій початок у середині 50-х років у США, де було зроблено перший басейн за безшовною композитною технологією,
  ⁃ чому на чашу зроблену якісно, ​​можна дати гарантію 50 років,
  ⁃ Оглянути весь асортимент компанії, який набагато більший, ніж у інших виробників.

  pool

  У Вас виникли запитання?

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Согласие на обработку данных

   Согласие на обработку данных

   Заказать просчет стоимости

   Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

    Згода на обробку даних

    Ваша заявка отправлена

    ожидайте ответа в течении 1 часа