Фото: Композитний басейн “Баффало”

7,80 м

Довжина

3,60 м

Ширина

1,60 м

Глибина

Композитний басейн “Баффало”

від 10400 у.о.

7,80 м

Довжина

3,60 м

Ширина

1,60 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Переваги басейну Баффало.

Завдяки тому, що сандвіч композитного басейну складається зі склотканини, поліефірних смол і спеціального покриття гелю, матеріал практично не старіє, він довговічний на стільки, що може служити і 100 років. При дотриманні простих правил використання басейн буде приносити радість та задоволення поколінням користувачів.

Крім того, що скловолоконний басейн дуже довговічний, він ще й простий та економічний в обслуговуванні. Кому хочеться витрачати довгі години на прибирання і тисячі гривень на реагенти та різні спеціальні засоби для догляду за чашею? Басейн на дачі ставиться насамперед для насолоди, яке забезпечить саме така готова чаша.

Будь-яка композитна, або, як її спрощено називають, пластикова чаша – це стаціонарний басейн. Чаша Баффало не є винятком. При цьому такий басейн можна легко встановити менше, ніж за тиждень. Басейн встановлюється в будь-яких кліматичних умовах та на будь-яких ґрунтах. Склопластиковий басейн чудово підходить для складних глинистих ґрунтів, ділянок з високими ґрунтовими водами та зон підвищеної сейсмонебезпеки.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа