Фото: Композитний басейн “Марсель”

10,20 м

Довжина

4,0 м

Ширина

1,0-1,65 м

Глибина

Композитний басейн “Марсель”

Класична модель композитної чаши "Марсель" має оптимальну форму та розмири, зручні сходи, що не заважають в зоні басейну. Висока якість виробу та екстерьєр класічної римської терми роблять цю чашу одною з найпопулярніших серед інших басейнів.

від 17400 у.о.

10,20 м

Довжина

4,0 м

Ширина

1,0-1,65 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Переваги скловолоконного басейну

Композитний стаціонарний басейн – давно не новина на вітчизняному ринку. Виробників багато, різноманітність розмірів, форм та цін вражає і часто вводить в оману. Часто ціна басейну під ключ прораховується тільки після закінчення більшої частини робіт, і товар, що здавався недорогим спочатку, виявляється в кілька разів дорожчим наприкінці. Чи можна розібратися у варіаціях та прийняти правильне рішення?
Переваги готової композитної (вона ж скловолоконна або склопластикова) чаші впадають у вічі навіть при поверхневому вивченні питання:

 • готовий заводський виріб
 • швидкий та недорогий монтаж на щебеневу подушку з обсипанням піском
 • тривала гарантія 25-50 років і ні з чим не порівнянна довговічність
 • економічна експлуатація
 • просте та дешеве обслуговування

Але важливо звертати особливу увагу на якість виробу. Виробники часто заощаджують на шарах і матеріалах, отримуючи в результаті кволий продукт, якому потрібна бетонна основа та обсипання горцюванням. У результаті скловолоконна чаша стає з самостійного виробу – облицюванням бетонного басейну, ще й зробленого абияк. Приводом засумніватися в якості продукції та компетентності виробника можуть бути:

 1. занадто маленька вага чаші;
 2. необхідність заливати бетонну плиту;
 3. короткострокова гарантія у 5-7 років;
 4. обладнання з тонкого пластику.

Продукція компанії “Водний світ” відповідає світовим стандартам якості скловолоконних басейнів, оскільки головний офіс знаходиться в США – на батьківщині технології виготовлення таких чаш. Гарантія на будь-який басейн у модельному ряду 50 років, а термін експлуатації таких чашок насправді практично не обмежений.

Купити басейн у Києві чи будь-якому іншому місті можна через центральний офіс чи регіонального дилера. Доставка басейнів по Україні здійснюється нашим спецтранспортом або можливе самовивезення.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа