Фото: Композитний басейн “Маямі”

10,70 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,0-1,85 м

Глибина

Композитний басейн “Маямі”

Басейни від компанії "Водній світ" - це добре знана якість та надійність готових чаш зі скловолокна. Однією з найбільших та найкрасивіших ландшафтних форм є чаша "Маямі". Вона емітує природню водойму та легко вписується в класичний ландшафт.

від 25000 у.о.

10,70 м

Довжина

5,50 м

Ширина

1,0-1,85 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Композитний басейн відрізняється надійністю, легкістю установки, але важливо замовляти послуги у професіоналів. Найкраще, якщо скловолоконна чаша буде встановлена ​​під ключ, тобто одні фахівці відстежуватимуть створення басейну від виробництва до монтажу та запуску його в роботу, а вартість басейну під ключ розраховуватиметься виходячи з побажань замовника щодо обладнання та оформлення зони навколо басейну.

Композитний басейн купити і встановити набагато швидше і простіше, ніж бетонний басейн, адже чаша вже готова, проект погоджувати не потрібно, складних і тривалих робіт на ділянці не буде. Головна ж перевага скловолоконної чаші перед будь-якою іншою у терміні її експлуатації. Паспорт якості на басейн дає гарантію до 50 років, але насправді при дотриманні простих правил експлуатації така чаша прослужить набагато і набагато довше.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа