Фото: Композитний басейн “Балатон”

7,80 м

Довжина

3,90 м

Ширина

1,10-1,6 м

Глибина

Композитний басейн “Балатон”

Композитний басейн Балатон – елегантна модель середніх розмірів, яка має величезний попит. Ця чаша обладнана широкими бічними сходами щоб не займати плавальну зону і двома парами підводних диванів де можна обладнати гідромасаж або просто приймати сонячні ванни. Балатон чудово доповнить ландшафт будь-якої заміської ділянки.

від 11500 у.о.

7,80 м

Довжина

3,90 м

Ширина

1,10-1,6 м

Глибина

Оберіть колір басейну

Варіанти кольорів відсутні

Галерея басейнів

Особливості композитного басейну

Головними перевагами таких басейнів є міцність та довговічність. Після покупки чаші Балатон, надає гарантія від виробника – 50 років, що вкотре підтверджує її надійність. Під час виробництва використовують високоякісні матеріали, які під час експлуатації не бояться ґрунтових вод, у тому числі в зимовий період.

Важливою перевагою є просте обслуговування. Завдяки гладкій поверхні композитного басейну витрата хімії знижується в рази. Матеріали з яких виготовляються чаші екологічно чисті, вони не виробляють шкідливі речовини у воду. Це підтверджують відповідні сертифікати.

Де придбати басейн Балатон?

Для того щоб бути впевненим у якості, надійності та практичності басейну, варто звертатися до спеціалізованих компаній. Водний світ – виробництво басейнів із скловолокна з 2004 року. Доставка та монтаж здійснюється в будь-яке місто України. На нашому сайті представлені фото раніше встановлених басейнів, детальний опис та параметри кожної моделі.

У Вас виникли запитання?

Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

  Согласие на обработку данных

  Согласие на обработку данных

  Заказать просчет стоимости

  Будь-ласка, залиште своъ контактны даны ы ми обов'язково зв'яжемся з Вами

   Згода на обробку даних

   loader

   Ваша заявка отправлена

   ожидайте ответа в течении 1 часа